Nagraj hymn Hip Hop Kempu

hhkan

 

Nagraj hymn przyszłorocznej edycji Hip Hop Kempu. Podczas HHK 2014 każdy uczestnik będzie miał możliwość nagrania 8 wersów (lub śpiewany refren) na temat Hip Hop Kempu. To wszystko dzięki współpracy Prosto i Sounds of Street, którzy postawią mobilne studio nagrań. Do udziału w nagraniu zaproszeni będą także artyści występujący na festiwalu w tym roku. Wybór zwrotek do hymnu będzie miał dwa etapy. Wstępna selekcja dokonana przez jury powołane przez organizatorów oraz internetowe głosowanie w którym będą brać udział słuchacze. Zdjęcia do teledysku będą realizowane podczas nagrywania zwrotek.

 

To już drugi polski hymn Hip Hop Kempu. Pierwszy został nagrany w 2011r. z okazji 10 urodzin HHK. Swoje zwrotki nagrali m.in. Białas, Bonson, Oxon, Śliwa oraz Flint


Wszystkie zwrotki będą rejestrowane na bitach producentów którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym specjalnie na tą okazje. Wybrane bity zostaną udostępnione wcześniej w sieci, aby raperzy i wokaliści mieli czas na zaznajomienie się z nimi oraz napisanie do nich tekstów.