Eldoka podaje datę premiery, jutro rusza preorder

14572777_1176538155734141_5824366359491477526_n

9.12.2016 – To data premiery najnowszego albumu Eldoki pt. “PSI”. Na swoim facebookowym FanPage raper ujawnij datę premiery i coś” co wydaje się być częścią poligrafii dołączonej do krążka okładkę albumu [ed. red.]. Od jutra startuje również preorder płyty.

Eldo równocześnie podzielił bogatą i ciekawą historią związaną z powstawaniem albumu:

“zacząłem prace w grudniu….spokojnie sobie planowałem, pisałem, nagrywałem próbne wokale…nadeszła piękna wiosna, plany, terminy, ustalenia, w międzyczasie okazało się, że kolejna premiera płyty w urodziny Mamy jest nierealna…a zatem wrzesień…fajnie, że będę miał wolne wakacje bo przecież w czerwcu sobie wszystko zgram i zmiksuje……ostatni mecz w sezonie…Wataha Zielona Góra, dostaję piłkę na skrzydle i zamiast kopnąć nad obrońca to przyjmuje szarżę….złe ustawienie i pierdoła Leszek ląduje na ławce….kostka sobie puchnie i puchnie….wracamy do Warszawy i okazuje się, że złamałem strzałkę…..mam złotą płytę, mam platynowa płytę, teraz mam też niklową i zamiast nagrywać mam dwa miesiące leżenia na łóżku….a zatem jesień, moja ukochana pora roku….fajnie się stało, morfinowe dni w szpitalu przyniosły dużo zmian w życiu….koncepcja się zmienia, niektóre kawałki wylatują, dogrywanie, kombinowanie, knucie, rozkminianie….9 grudnia będziecie mogli wziąć moje najnowsze dziecko w ręce i samemu sprawdzić co tam pan Leszek nawygadywał tym razem – pisze raper

20161027_212340000_ios

Album będzie można od jutra zamówić na www.eterniashop.pl. Niestety nieznane nam są szczegóły płyty. Artysta także nie opublikował żadnego singla promującego najnowsze wydawnictwo “PSI”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *