Złota płyta dla coveru „Kiedy powiem sobie dość”

Rosalie ma powody do dumy i radości. Niedawno odebrała statuetkę „Fryderyka”, a dziś ogłosiła fanom, że jej cover kawłka O.N.A. – Kiedy powiem sobie dość uzyskał miano złotej płyty.

Kiedy w naszej głowie pojawił się pomysł zrobienia coveru, długo zastanawiałyśmy się na jaki utwór postawić. Zdecydowałyśmy się spojrzeć w naszą przeszłość i odnaleźć to, co na nas najbardziej wpłynęło w okresie dojrzewania. Wybór jednomyślnie padł na „Kiedy powiem sobie dość”. To tekst, który stał się symbolem naszej młodości, choć ma już trochę lat, nadal jest bardzo aktualny. Brak samoakceptacji, złamane serce, gniew, samotność to tylko niektóre z motywów, dzięki którym każdy z nas potrafi utożsamić się z tym kawałkiem. Agnieszka Chylińska wraz z Grzegorzem Skawińskim stworzyli ponadczasowy utwór, który wart jest nowych interpretacji i swoją siłą powinien dotrzeć do młodszego pokolenia.” – mówiła Rosalie podczas premiery utworu.

Utwór to wspólne dzieło Rosalie oraz Chloe Martini. „Muzycznie było to nie małe wyzwanie. Podstawą oryginalnej wersji jest swingowy bit – coś, co ja osobiście uwielbiam. Nie chciałyśmy jednak iść tą samą drogą, dlatego obrałyśmy bardziej taneczny kierunek” – napisała druga wokalistka Chloe Martini

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *