Zblenduj Bejfa i zgarnij nagrody o wartości 300 zł!

Zblenduj Bejfa

Wytwórnia MaxFloRec organizuje bardzo atrakcyjny konkurs dla producentów. Nagrody o łącznej wartości 300 zł, promocja w social mediach i szansa, by zaistnieć na MaxFloRecTV – to wszystko czeka na autora najlepszego blendu z wykorzystaniem twórczości Bejfa

Trzeba się śpieszyć, gdyż autorzy konkursu na zgłoszenia czekają do 9 sierpnia. Forma pracy konkursowej jest dowolna. Miksować można na wszystkie sposoby. Najważniejsze, by wykorzystać co najmniej 1 zwrotkę Bejfa. Można ją jednak łączyć z dowolnymi zwrotkami innych artystów (z wokalami męskimi i żeńskimi), z utworami w różnych językach i z różnych gatunków muzycznych. Instrumentale podłożone pod wokal to również kwestia dowolna.

Bejf wyszedł naprzeciw producentom i aby ułatwić zadanie na stronie MaxFlo udostępniono wersje a cappella dwóch utworów – No Rush i Zawód człowiek. Utwory pochodzą z legalnego debiutu artysty. Album SYNEKURA zawiera 13 utworów “odsłaniających fragmenty świata artysty”.

Gotowy blend należy wysłać mailem na konkurs@maxflo.pl w nieprzekraczalnym terminie do 9.08 włącznie. W treści maila trzeba podać imię, nazwisko, datę urodzenia,  zostawić do siebie kontakt oraz wysłać sam blend. Można go wysłać w formie linku do WeTransfera, Dropboxa lub innego serwera albo po prostu jako MP3 w formie załącznika do maila.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na www.MaxFlo.pl w zakładce Zblenduj Bejfa (http://maxflo.pl/Zblenduj-Bejfa.html). Wyniki konkursu poznamy do 16.08.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *