YEAH-T – nowym rekrutem MaxFloLabu

Wrocławski raper YEAH-T dołączył do inicjatywy MaxFloLab – rekruci hip hopu. Z tej okazji na kanale MaxFloRecTV można zobaczyć klip do utworu „Tłoczno”, który zapowiada jego album „Out of Nowhere”.

22-letni YEAH-T to reprezentant tzw. Newschoolu, który ostatnio jest popularnym nurtem wśród raperów. Na swoim koncie ma płytę „Break the chain” którą nagrał wspólnie z Fredrem oraz „Extended Play” wydana razem z Midasem z zespołu Metafora i grupą Futuryje. Rapera cechuje „zabawa słowem oparta na technice o raz nowoczesnym brzmieniu” a jego twórczość to „komentarz dotyczący otaczającego go społeczeństwa i relacji między ludzkich” co można przeczytać na oficjalnej stronie MaxFloRec.

Już wkrótce na kanale MaxFloRecTV pojawią się kolejne utwory z płyty „Out of Nowhere” – Nagrywałem tę płytę, mając na celu zaznaczenie swojej obecności, z przeświadczeniem, że kilka osób uda się tym zaskoczyć. W czasach gloryfikowania treści bez formy i formy bez treści postanowiłem pokazać, że można to spokojnie łączyć – zapowiada YEAH-T.