arczista

Wystartował preorder debiutu Arczisty

arczista

Na oficjalnym kanale MaxFloRec pojawił się singiel zapowiadający debiutancki album nowego reprezentanta wytwórni. Arczista – „To o mnie mowa” jest utworem pochodzącym z płyty „Nic dla każdego”

Premiera debiutanckiego albumu przewidziana jest na 6 grudnia. Jednak już teraz można zamawiać preorder. Póki co nie znane są większe szczegóły albumu takie jak lista utworów czy też gości. Wiadome jest tylko że płyta to pierwsza część projektu, którego kontynuacja zaplanowana jest na nadchodzący 2019 rok.

− Przesłuchując artystów działających w undergroundzie, jakiś czas temu natknąłem się na Arczistę. Pomimo młodego wieku, chłopak ten uprawia świetne gry słowne, które w połączeniu z jego flow tworzą wartość, na jaką stawiamy w MaxFloRec. Myślę, że dobrze odnajdzie się w towarzystwie innych graczy labelu − komentuje wybór Rahim.

Arczista już kilkukrotnie pojawiał się na łamach kanału MaxFlo, więc nie jest obcy fanom wytwórni. Słuchacze poznali go m.in dzięki akcji „WYNURZENIE” zoorganizowanej przez MaxFloRec.