Wystartował preorder albumu HDS-a. Premiera krążka w październiku.

hds-honor-duma-szacunek-okladka

Dostępna jest już przedsprzedaż nadchodzącego albumu HDS-a. Krążek “Honor Duma Szacunek” ukaże się 21 października nakładem labelu Ciemna Strefa, przy wsparciu Step Dystrybucji.

Honor Duma Szacunek to 4 solówka HDS-a. Na płycie znajdziemy 14 premierowych utworóch z których każdy jest utrzymany w klasycznej konwencji.

Oprócz artysty na albumie będzie można usłyszeć czołówkę krajowej sceny ulicznego rapu. Muzyka stworzona przez producentów została urozmaicona poprzez dźwięki żywych instrumentów nagrane przez zawodowych muzyków.

Album ten jest mocno refleksyjny. Na krążku znajdziemy także utwory przepełnione historiami codziennego życia w Polsce. Płyta jak sama nazwa wskazuje niesie za sobą wartości które w dzisiejszych czasach co raz bardziej zanikają. Mimo bardzo dojrzałych utworów autor jednak nie daje zapomnieć o tym gdzie się wychował jak żyje oraz skąd pochodzi. Sam artysta twierdzi ze jest to jego najlepsza z wydanych przez niego płyta i najbardziej dojrzała pod względem warstwy lirycznej jaki muzycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *