Win$ publikuje „Drogowskazy”. Album jeszcze we wrześniu

W ciągu minionego roku Win$ wypuścił kilka mocnych jakościowo singli, które wzmogły apetyt na pełnometrażowy album. Wreszcie – po blisko 7 latach od premiery debiutanckiego „Punktu Widzenia”- doczekamy się w pełni premierowego materiału. „Kwiaty nad Wisłą” ukażą się dokładnie 23 września, a pierwszym singlem zapowiadającym ten projekt są wyprodukowane przez Cobrę „Drogowskazy”.

Win$ to bardzo świeża postać na krajowej scenie muzycznej. Wokalista, autor tekstów, producent i grafik tworzy muzykę będącą wypadkową złotej ery hip-hopu i nowoczesnego brzmienia lo-fi, wzbogacając to wszystko o delikatne echa muzyki soul i r&b. W swojej twórczości stawia na nostalgiczny i emocjonalny klimat, na który składają się trudne do jednoznacznego zaszufladkowania aranżacje oraz wielowymiarowe, prowokujące do refleksji teksty.

„Kwiaty nad Wisłą” są pełną emocji opowieścią o przemianie i bezpowrotnym przejściu z beztroskiego okresu młodości w dorosłe życie malowane odcieniami szarości. To osadzona we współczesnych realiach historia o pogoni za szczęściem, w której głównymi bohaterami są młodość, miłość, Warszawa i upływający czas. „Kwiaty nad Wisłą” są całością – bukietem który można obserwować jako formę złożonej narracji koncept albumu w warstwie tekstowej i muzycznej – jednak powiązaną na tyle luźno, że każdy utwór po odłączeniu od reszty stanowi osobną nowelę.

Limitowany preorder albumu dostępny jest w serwisie Bandcamp: https://winsmusic.bandcamp.com/album/kwiaty-nad-wis-ltd-cd-preorder

Za warstwę muzyczną odpowiada międzynarodowe grono producentów: Pacific, B.Young, Mykal Riley, Zane, Lee oraz Mantra, którego podkłady pojawiły się m.in. na wydawnictwach Pop Smoke’a czy Future’a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *