Win$ i jego „Kwiaty nad Wisłą”. Album już do odsłuchania

W ciągu minionego roku Win$ wypuścił kilka mocnych jakościowo singli, które wzmogły apetyt na pełnometrażowy album. Wreszcie – po blisko 7 latach od premiery debiutanckiego „Punktu Widzenia”- doczekaliśmy się w pełni premierowego materiału. „Kwiaty nad Wisłą” ukazały się dokładnie 23 września.

„Kwiaty nad Wisłą” to drugi studyjny materiał Win$a wydany siedem lat po debiutanckim „Punkcie Widzenia”. Album to pełna emocji opowieść o przemianie, bezpowrotnym przejściu z beztroskiego okresu młodości w dorosłe życie malowane gamą odcieniami szarości. „Kwiaty nad Wisłą” to osadzona w Warszawie historia o nieustającej pogoni za szczęściem, w której głównymi bohaterami są młodość, miłość i upływający czas.

Album jest dostępny m. in na platformie Spotify, YouTube, Tidal, Plus Music. Za warstwę muzyczną odpowiada międzynarodowe grono producentów: Pacific, B.Young, Mykal Riley, Zane, Lee oraz Mantra, którego podkłady pojawiły się m.in. na wydawnictwach Pop Smoke’a czy Future’a

„Kwiaty nad Wisłą” są całością – bukietem który można obserwować jako formę złożonej narracji koncept albumu w warstwie tekstowej i muzycznej – jednak powiązaną na tyle luźno, że każdy utwór po odłączeniu od reszty stanowi osobną nowelę.

1. Klaustrofobia
2. Drogowskazy
3. S7
4. Kwiaty nad Wisłą
5. 18:30
6. Poszła z dymem
7. Pokolenie Y
8. Zima 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *