W tydzień zrobili 2 mln wyświetleń

Co zrobić aby nasze wideo w tydzień osiągnęło statystyki na poziomie 2 mln wyświetleń? To pytanie należy zadać Monice Brodce i chłipakom z PRO8L3Mu. Od momentu premiery wspólnego teledysku do utworu „Żar” (Tak To Robię), w sieci nieustannie pojawiają się pozytywne opinie na temat tego nieoczekiwanego połączenia sił. Artyści nie powiedzieli jednak ostatniego słowa

Ballantine’s wypuszcza trzy mini dokumenty odsłaniające kulisy współpracy.

To nie pierwszy raz, kiedy odsłony ich teledysków osiągają sześciocyfrowe wyniki. Twórczość PRO8L3MU od lat nie znika z pierwszych miejsc muzycznych rankingów. Brodka nie pozostaje w tyle. Platynowe płyty, największe festiwale, setki koncertów. Gdyby zebrać ich wspólny artystyczny dorobek w całość, to największa półka z nagrodami mogłaby nie udźwignąć tego ciężaru.

Sukces ich wspólnego projektu był im pisany. Czy zatem na starcie postanowili osiąść na laurach? Absolutnie nie! W projekcie Tak To Robię marki Ballantine’s, pokazali to, co od zawsze było ich wyróżnikiem – nieuleganie presjom, wymykanie się schematom i przede wszystkim wierność sobie.

Głównym z aspektów pracy, o którym wspomina Steez w jednym z 3 krótkich dokumentów, które powstały w ramach projektu jest unikatowość. Dzięki tym filmom poznajemy kulisy powstania teledysku, dowiadujemy się więcej na temat tekstu do utworu „Żar” (Tak To Robię), podejścia artystów do współpracy z marką, a także o podążaniu własną drogą w ich działaniach artystycznych. Dokumenty autorstwa Filipa Skrońca to opowieść o tym jak pozostać sobą w świecie, w którym każdy chce dla nas najlepiej, ale jak mówi Brodka „…jedyną słuszną odpowiedzią na koniec dnia jest po prostu robić swoje”.

Wszystkie 3 filmy można zobaczyć na IgTV oficjalnym profilu marki Ballantine’s.

fot. mat. pras.