Vixen prezentuje klip nakręcony na Islandii

Od lewej - Vixen i Oskar Kozłowski. Fot. Magdalena Salbert
Od lewej – Vixen i Oskar Kozłowski. Fot. Magdalena Salbert

Na YouTube’owy kanał MaxFloRecTV trafił  zapowiadany wcześniej klip Vixena. Teledysk towarzyszy singlowi o dźwięcznej nazwie „Falala”. Klip w całości nakręcony został na malowniczej Islandii. – To była przygoda mojego życia. Nagraliśmy zdecydowanie najlepsze ujęcia ever, jeśli chodzi o moją muzykę – mówi raper

 

Falala” to zwiastun promujący nowy album Vixena zatytułowany Vixtoria. –  Starałem się, żeby numer był rozwojowy, by rozkwitał z każdą sekundą. Jest dynamicznie i emocjonalnie – komentuje raper. – „Falala” to moja interpretacja współczesności ze wzrokiem skierowanym przed siebie – dodaje.

Za stworzenie teledysku odpowiedzialna jest zielonogórska grupa Sky Piastowskie w składzie: Grzegorz Lipiec (scenariusz, postprodukcja) i Oskar Kozłowski (scenariusz, reżyseria, zdjęcia i korekcja barwna). Kierownikiem produkcji był Michał Łempicki z AleWieje.is. – Robiliśmy po kilkaset kilometrów dziennie. Mieliśmy znakomitego przewodnika z firmy AleWieje.is, który oprowadzał nas po ciekawych miejscach. Gdyby nie to, klip wyglądałby całkiem inaczej – wspomina Vixen. –  Większość rzeczy była zaplanowana, ale za każdym razem dostawaliśmy coś ponad to, czego oczekiwaliśmy, jakieś niepowtarzalne prezenty od natury. To było niesamowite! Zupełnie jakby świat chciał nam pomóc i starał się razem z nami. Na przykład za każdym razem kiedy dojeżdżaliśmy do danego celu, wychodziło słońce, i tak przez cały tydzień!

 

Vixen to człowiek orkiestra – jest nie tylko autorem tekstu ale i bitu do „Falali”. W powstanie utworu zaangażowali się również: DJ Bulb (scratche) i Mery Spolsky (chórki).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *