fisz

Utwory Fisza w wersji LIVE. Artysta opublikował 7 utworów

Jednym z muzycznych symboli 2020 roku będą koncerty internetowe oraz nagranie sesji muzycznych na żywo. Fisz wraz ze swoim zespołem postanowił wypuścić do sieci 7 utworów w wersji LIVE.

Nagrania dokonano w „W dobrym tonie studio” w grudniu 2020. Wokalista wykonał m.in utwór „Heavi Metal”, „Bieg”,”Wolne Dni”, Dziecko we Mgle”.

Zespół zagrał w składzie: Bartek FISZ Waglewski, Piotrek EMADE Waglewski ,Mariusz Obijalski ,Marcin Pendowski, Michal Sobolewski

W 2021 Fisz planuje dwupłytowy album „Ballady i Protesty”, który ukaże się jesienią.

„Ballady“ zawierać będą głównie akustyczne utwory, napisane na fortepian i sekcję smyczkową. Nie zabraknie również charakterystycznego brzmienia bębnów Emade i wykreowanych przez niego szumów i trzasków. „Ballady“ to osobiste, często intymne opowieści o miłości i tęsknocie do natury. To utwory o niepokoju związanym ze stanem przyrody i naszej planety.

Druga płyta to „Protesty“. Mocna tekstowo i muzycznie, pełna elementów garażowego rocka, rapu i elektroniki. W tekstach Fisz komentuje szeroko rozumianą politykę, panoszącą się hipokryzję i kłamstwo, zadaje pytania o kondycję dzisiejszej debaty publicznej.