Ten Typ Mes: Żyjcie pełnią życia bez dzieci…

…bo gdy nadejdą nie wystarcza na nic czasu. W piątek 19 listopada zadebiutował 9 solowy album Mesa pt. „Hello Baby”. Koncepcja płyty opiera się zmianie życia o 180 stopni, po tym jak pojawia się dziecko. 5 dni po premierze albumu Ten Typ Mes podsumowuje feedback słuchaczy.

„Jedni piszą mi, że to ścisły top moich albumów, innych dystansuje parental content.. Cóż, odbiór może zależeć od etapu, na którym jesteś, choć przecież „Kręci się”, „My way” czy „Vienna” to rasowe rapsy. Takie pieśni międzyplanetarne – można przy nich podrygiwać z maluszkiem, lub strzelić po maluchu z kumplem i pójść w tango.” – napisał na swoim profilu raper.

Jak dodaje w najbliższym czasie nie planuje koncertów z tym albumem. „Chcę być obecny przy Rysiu, nie czuję wajbu montowania prób i wciągania bandery Alko’ na maszt busa” – napisał Ten Typ Mes

„Jeśli miałbym coś przekazać na koniec: żyjcie pełnią życia bez dzieci, y’all, bo gdy nadejdą nie wystarcza na nic czasu:) Jak myślę o dawnych znajomych, którzy nie posmakowali żyćka za młodu, dezerterów z imprez i przygód tooo nawet mi ich nie żal:)” – puentuje wypowiedź raper.

Hello Baby to pierwszy koncept album w dorobku rapera. Ten Typ Mes długo nie ujawniał głównej osi spajającej album. Na albumie znajdziemy takie etapy jak staranie się o potomstwo, ciąża i wyczekiwanie na narodziny dziecka. Dodatkowo wpleciono w to piosenki, które nie korespondują z lejmotywem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *