Taco Hemingway

Taco Hemingway zaskakuje nowym albumem – Cafe Belga

Taco Hemingway

Siedzisz sobie spokojnie w czwartkowe popołudnie, oglądasz tv, pracujesz, odpoczywasz na urlopie… Whatever.. aż tu nagle dostajesz info znienacka, że Taco Hemingway wydał nową płytę i już jest dostępna.

Taki oto scenariusz był wczoraj raczej częsty i zaskoczył każdego, nie tylko fanów. Taco Hemingway mimo nie tak dawnej premiery albumu Taconafide wydaje swój kolejny solowy album – „CAFÉ BELGA”

Płyta miała być niespodzianką i „znikąd” pojawić się dziś w sklepach oraz w internecie, jednakże jak to przy tak dużych przedsięwzięciach bywa nie udało się dochować tajemnicy.  Przecieki o nowym albumie pojawiały się wczoraj od samego rana, a co niektóre empiki zignorowały informacje, aby wystawić album na półki dopiero dziś.

To nie pierwszy raz gdy Taco Hemingway zaskakuję informacją o płycie. Raper jest znany z takich zagrywek z wcześniejszych albumów. Większym zaskoczeniem, może być krótki czas od premiery Taconafide.

„CAFÉ BELGA” to drugi długogrający album w dorobku Taco Hemingwaya. Ten projekt, tworzony w Brukseli i Warszawie między styczniem a czerwcem 2018, został w całości wyprodukowany przez długoletnich współpracowników i przyjaciół Taco – Rumaka i Borucciego. Personalne i gorzko-nostalgiczne utwory przeplatane są fragmentami audio wywiadu, którego Filip Szcześniak udzielił w Brukseli dziennikarzowi Markowi Fallowi.

 1. CAFÉ BELGA
 2. ZTM
 3. Wszystko na niby
 4. Reżyseria: Kubrick
 5. 2031
 6. Fiji
 7. Abonent jest czasowo niedostępny
 8. Motorola
 9. Modigliani
 10. Adieu
 11. 4 AM In Girona

Album dostępny w Empikach, Platformach streamingowych, YouTube oraz do pobrania ze strony TacoHemingway.Com