Stwórz rapową 11-tkę w czasie EURO 2020

Do 11 lipca wszystkich kibiców piłki nożnej łączy turniej EURO 2020. Fani z całego świata kibicują swojej ulubionej drużynie w realizacji marzeń o wygraniu pucharu mistrzostw Europy.

Podczas tegorocznego turnieju Sony Music i UEFA połączyły siły tworząc specjalne playlisty na Spotify. Oprócz playlist ogólnych, każdy z krajów biorących udział w mistrzostwach ma dedykowaną sobie playlistę. Na polskiej playliście nie mogło zabraknąć polskiego rapu. Wśród wykonawców znajdziemy takich raperów jak Janusz Walczak, Tymek, Taco Hemingway, Quebonafide (TACONAFIDE), Hukos i Zbuku.

Aby połączyć zainteresowania sportem i muzyką, Spotify i Sony stworzyło „Artist Dream Team”! Akcja polega na aktywizacji kibiców w czasie turnieju, pozwalając im stworzyć spersonalizowaną drużynę piłkarską składającą się z ich ulubionych artystów muzyki.

Jak przyłączyć się do akcji? Wejdź na stronę www.artistdreamteam.com, połącz się ze swoim kontem na Spotify i powołaj zespół marzeń w oparciu o swój gust muzyczny! Osoby słuchające głównie rapu mogą stworzyć jedenastkę ze swoich ulubionych wykonawców. Jeśli któryś „zawodnik” nam nie pasuje można wymienić go na kogokolwiek, kogo muzyka dostępna jest na platformie streamingowej. Podzielcie się swoimi drużynami w social mediach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.