Słoń z klipem do utworu „Clint Eastwood”. Album w grudniu

Po bardzo dobrym przyjęciu „Wojny Totalnej”, przyszedł czas na znacznie bardziej klasyczny „Clint Eastwood”!

Za teledysk do najnowszego singla Słonia ponownie odpowiada Szerszeń. Podobnie jak w przypadku wszystkich numerów z „Redrum”, również „Clint Eastwood” powstał na bicie od Chrisa Carsona.

Album „Redrum” ukaże się 11 grudnia 2020 roku. Do jego preorderowej wersji dodawany jest limitowany, gratisowy krążek z instrumentalami oraz gadżet-niespodzianka. Płyta w wersji „preorder”, którą można zamówić w sklepie VULGARUS.pl zostanie wydana w rozszerzonej wersji graficznej.

To czwarty album solowy rapera.Najnowszy materiał poznaniaka, który powstawał pod roboczym tytułem „Czerwony Rum” został zrealizowany we współpracy z jednym producentem.

Za wszystkie bity odpowiada Chris Carson, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – na płycie nie pojawiają się żadni dodatkowi goście (wyjątkiem są scratche DJ Flipa w dwóch numerach). W powstanie albumu zaangażowani byli Brainfreezer (udźwiękowienie, skity, realizacja wokali) oraz Kamil „Rasta” Baszak ze studia RAStool (realizacja wokali). Masteringiem zajął się Bartosz Napieralski (StudioC2/San Antonio Records) z którym Słoń wielokrotnie współpracował w przeszłości.

Tracklista:
01. Kosmiczne Przygody Generała Syfilisa
02. Czerwony Rum (scratch DJ Flip)
03. Wylinka
04. Amore Amore
05. Władza Absolutna
06. Clint Eastwood
07. Szepty, Krzyki
08. Konnichiwa (scratch DJ Flip)
09. Najgorszy Przyjaciel Człowieka
10. X
11. Na Celowniku
12. Złoń
13. Megatron
14. Głębiej
15. Wojna Totalna