skorup

Skorup & JazBrothers koncertowy wideoklip

skorup

Wczoraj na kanale MaxFloRec pojawiło sie koncertowe wideo do utworu Skorupa i JazBrothers – Grube chude lata. Od premiery krążka minął jakiś czas, jednak gliwicki raper nie daje fanom o sobie zapomnieć. Klip zrealizowano podczas koncertu w Ruinach Teatru Victoria w Gliwicach.

Wyjątkowy koncert odbył się 19 października w Gliwicach. Wyjątkowość koncertu polegała na tym, że na scenie wystąpili niemal wszyscy którzy mieli czynny udział w powstawaniu płyty pt. Absolutna Flauta. Na scenie można było usłyszeć Kubę Knapa, Gano, Biaka, DJ-ówHWR-a i Hopbeata, Karo Glazer oraz większości instrumentalistów, którzy zarejestrowali swoje partie na płycie.

Skorup

Absolutna Flauta to wspólne dzieło Skorupa i duetu JazBrothers. Swoją premierę album miał 22 czerwca. „Absolutna flauta” to radość płynąca z nowej roli, jaką jest zostanie rodzicem, to także sentymentalne podróże w czasie, trochę filozofii i szczypta frustracji – podkreśla gliwicki raper. Na albumie znajdziemy 12 utworów mocno nawiązujących do klasyki gatunku.