„S1 MIXTAPE” zabierze Cie w sentymentalną podróż

„S1 MIXTAPE” to projekt gromadzący wspomnienia i refleksje dotyczące młodości oraz wyzwań wiążących się z wchodzeniem w dorosłość. Stworzony przez Kosmę Króla (rap) oraz Kanię (produkcja) mikstejp, jest eksperymentem muzycznym, w którym każdy z dwunastu utworów stworzony jest w innym stylu muzycznym.

Na płycie znajdziemy grime, boom-bap, trap, house czy nawet lo-fi. Mimo zabawy formą, duet przykłada dużą wagę do liryki i przekazu, przez co wyróżnia się na tle większości młodych graczy na scenie.

Kosma Król to 18-letni raper z Warszawy wydający swój pierwszy poważny projekt muzyczny pod szyldem BUMP’12. Podstawą jego zajawy na rap jest freestyle, który siedzi wśród niego i jego przyjaciół od ponad pół dekady. We własnej muzyce stara się uciec od sztampy i patosu, by trafić swoim przekazem do każdego słuchacza. Młody twórca nie ogranicza się w stylach nawijki, czego dowodem jest mikstejp „S1”, w którym rapuje na 12 podkładach o innej rapowej stylistyce.

Kania to dwudziestoletni warszawski producent, perkusista, beat maker, a przede wszystkim muzyk. Najbardziej interesuje go łączenie gatunków oraz realizowanie projektów z odjechanymi konceptami, ale bez problemu odnajduje się w „klasycznym” podejściu do twórczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.