Ruszył oficjalny odsłuch „Cyrku na Qłq”

 

Od dziś (12.04) rusza oficjalny odsłuch albumu „Cyrk na Qłq” na kanale MaxFloRec w serwisie YT. Rozpoczyna go kawałek „Welcome”. Co kilka dni na kanale będą udostępniane kolejne utwory z drugiej już wspólnej płyty duetu Kleszcz & DiNO.  Wydawca zapowiada, że nie będzie to „zwykły odsłuch audio”.

 

– Zaczynamy od numeru „Welcome”. Nie mogło być inaczej: po pierwsze z uwagi na tytuł utworu, a po drugie ze względu na jego miejsce na trackliście – to numer otwierający album – mówi Robert Boćwiński z MaxFloRec. – Co kilka dni sukcesywnie odsłaniać będziemy kolejne karty baśni zwanej „Cyrkiem na qłq”. Zapewniam, że nie będzie to zwykły odsłuch audio. Kleszcz & DiNO przygotowali dla swoich fanów sporo niespodzianek. Każdemu utworowi towarzyszyć będzie jakiś ruchomy obraz: będą autorskie klipy artystów, slajdy ze zdjęciami i inne wizualizacje – zdradza Boćwiński.

 

 

 

Premiera nowej płyty Kleszcza & DiNO miała miejsce 7.04.2017.  Zawiera 14 premierowych utworów. Za ich produkcję odpowiada DiNO. Gościnnie za gramofonami pojawia się DJ Bambus, m.in. właśnie w utworze „Welcome”. Wydawcą albumu jest MaxFloRec.