Rap wśród ulubionych gatunków na lato

Tuż po weekendowej fali upałów, witamy pierwszy dzień kalendarzowego lata! Z tej okazji platforma streamingowa , Spotify, prezentuje zestawienie utworów, które mają szansę stać się przebojami tegorocznych wojaży, a także udostępnia zestaw zupełnie nowych letnich playlist, które pozwolą użytkownikom poczuć wakacyjny klimat.

Główna, wakacyjna playlista Hity Lata 2021 to swoisty przekrój różnorodnych gatunków, które podbijają serca słuchaczy. Na liście potencjalnych przebojów tegorocznego lata znalazły się więc zarówno utwory lokalnych artystów “Nasze Lato” w wykonaniu Kizo & Wac Toja, “Za krótki dzień” Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło, “Fiołkowe Pole” Sobla czy “etc. (na disco)” sanah, jak również klasyczne piosenki, które szturmem wracają na listy przebojów w nowych, odświeżonych wersjach, jak “Rasputin” w wykonaniu Majestic, Boney M.

Jak pokazują ostatnie podsumowania roku – Spotify Wrapped Polacy chętnie słuchają rodzimych raperów. Nie dziwi więc, że na playliście Hitów Lata 2021 znalazła się również szeroka reprezentacja raperów, poza wspomnianym wcześniej Kizo, także Sobel, Wac Toja, OIO, Żabson, ZetHa, Białas i White 2115.

Poniżej pełna lista utworów, których już teraz możesz słuchać na playliście Hity Lata 2021:

Oprócz flagowej playlisty, w serwisie użytkownicy znajdą również listę Rap Letniaki z przekrojem najgorętszych rapowych kawałków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.