Premiera Włodiego przesunięta

wlodek

Jak informuje nas Włodi i wytwórnia Step Records:

Zwlekaliśmy z tą informacją do ostatniego dnia, z nadzieją, że wszytko potoczy się po naszej myśli. Stało się jednak inaczej. W dniu dzisiejszym mieliśmy odbierać gotowe płyty i rozpoczynać wysyłkę preorderów. Od kilku dni „gorąca linia” pomiędzy wytwórnią a tłocznią wrzała. Przez specyfikę projektu i nietypową formę wydania płyty „Wszystko z dymem”, tłoczni nie udało się sprostać wymaganiom czasowym. Do tego, cały wydrukowany nakład okazał się felerny (farba nie wyschła właściwie). Musimy rozpocząć produkcję fizyków od nowa.

Z tego powodu jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę płyty na 19 września. Wszyscy, którzy zamówili preordery otrzymają fizyki kilka dni wcześniej. Niestety nie jesteśmy w stanie przeskoczyć tej daty (tyle będzie trwała produkcja poligrafii).

Mamy szczerą nadzieję, że muzyka zawarta na krążku w połączeniu z ostatecznym kształtem wydania, wynagrodzą Wam wydłużony czas oczekiwania na krążek. Tymczasem sprawdzajcie i pobierajcie za friko „Proces spalania” w remixie Fouxa.

 

Niestety proces tworzenia płyty nie jest całkowicie zależny od artysty i czasem zdarza się mały poślizg.