Premiera albumu Arczisty.

arczista

Dzisiaj do sprzedaży trafił debiutancki album Arczisty “Nic dla Każdego”. Płyta dostępna jest jedynie na stronie wydawcy. Z okazji premiery albumu na kanał YouTube trafił teledysk do ostatniego utworu z tracklisty.

Utwór już kiedyś pojawił się na kanale rapera. Teraz został ponownie wrzucony, tym razem na kanał MaxFloRec TV

Po raz pierwszy fani MaxFloRec usłyszeli o Arcziście w ub. roku za sprawą utworu „Nawyki zła”, który pojawił się na kanale wytwórni jako luźny singiel. Ciepłe przyjęcie artysty sprawiło, że w sierpniu 2018 r. zaprezentował się jako jeden z uczestników akcji WYNURZENIE. W ramach inicjatywy na MaxFloRecTV pojawiły się kolejne utwory Arczisty, w tym numer „Bez bilbordów”, któremu towarzyszy teledysk.

Pod koniec października br. pojawiła się informacja, że w MaxFloSklepie wystartował pre-order debiutanckiego krążka Arczisty pt. „Nic dla każdego”. Dziś (6.12) album ten trafił do regularnej sprzedaży. Płyta jest do kupienia wyłącznie pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/p/Arczista-Nic-dla-kazdego-/915

Wydawnictwo zawiera 10 premierowych utworów, za które w całości odpowiada Arczista. Jedynym utworem na którym nie ma bitu rapera jest numer „Jak można”, do którego muzykę stworzył Lema. – Cała płyta, od bitów przez nagrania po obróbkę dźwięku, była realizowana gdzieś w zakątku pokoju, w którym aktualnie przebywałem. Podróżowałem z miejsca do miejsca zawsze z laptopem, kartą dźwiękową i mikrofonem, czyli moim przenośnym studio – tak artysta wspomina proces powstawania 1. albumu. – Mam wrażenie, że może być to dużą dozą motywacji dla wielu – moje wciskanie klawiszy laptopa i krzyczenie do mikrofonu spod presji życia, które wisi na włosku, stworzyło ten projekt, który teraz ląduje w MaxFlo – mówi Arczista.

Pełny odsłuch albumu dostępny jest od dziś we wszystkich najważniejszych serwisach z muzyką cyfrową takich jak Tidal, Spotify, iTunes itp.

 

Patronat medialny nad „Nic dla każdego” sprawują: serwis Dyktafonografika.com, audycja Rap Gra w Radiu Aktywnym oraz Freestyle.pl, Beatbattle.pl i DlaStudenta.pl.

Album jest 1. odsłoną dwuczęściowego projektu, którego kontynuacja przewidziana jest na wiosnę 2019 r.

arczista

Tracklista:

1. Cholera jak się wkopałem

2. To o mnie mowa

3. Podróż w czasie

4. Wyjebane cały czas

5. Jak można (prod. Lema)

6. Relikwie

7. Owce

8. Całymi nocami

9. 5 procent

10. Nic dla każdego, coś dla nikogo 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *