Premiera „25% EP” Vixena

Wraz z premiera 25% EP do sieci trafił 1. odcinek serialu klipowego

Na YouTubowy kanał MaxFlo trafiła 1. odsłona klipowego serialu z udziałem Vixena. Wideo powstało do utworu „Melodio” pochodzącego z pierwszej tegorocznej EP artysty. Krążek zatytułowany „25% EP” dostępny jest w serwisach z muzyką cyfrową oraz w sklepie wydawcy.

Zgodnie z zapowiedziami Vixena dziś premierę ma jego pierwsza z czterech EP-ek zapowiedzianych na 2019 r. Równocześnie w sieci pojawił się teledysk do utworu „Melodio”, promujący minialbum25% EP”. Wideoklip jest również częścią większego projektu rapera zrealizowanego wspólnie z ekipą 9LITER FILMY.

– Z ekipą 9LITER miałem okazję współpracować już jakiś czas temu. Wiedziałem, że przykładają dużą wagę do szczegółów, ale to w jaki sposób podeszli do tematu nowych rzeczy zasługuje na najwyższe uznanie. Cieszę się, że mogliśmy odświeżyć współpracę – tak pracę na planie zdjęciowym wspomina Vixen.

Premierowe wideo jest pierwszym z serii klipów połączonych wspólną fabułą. Publikacji każdej następnej EP-ki towarzyszył będzie teledysk, będący kontynuacją historii z poprzedniego odcinka. Razem stworzą miniserial.

Emocją przewodnią „25% EP” jest nostalgia. Zostało to również uchwycone na okładce EP-ki.

1. „Melodio” (prod. JRS)

2. „Kim” ft. Skip (prod. JRS)

3. „Psychoterapia” (prod. JRS)