Polscy aktorzy w najnudniejszym teledysku świata

Najnudniejszy teledysk świata, w którym nic się nie dzieje – tak L.U.C opisuje klip do utworu Lucki film, w którym udział wzięli polscy aktorzy.

L.U.C. Arek Jakubik, Tomasz Kot, Karolina Czarnecka, Wojciech Mecwaldowski i Bovska wystąpili w najnowszym teledysku promującego album Good L.U.C.K. wydanego w marcu ubiegłego roku.

Jak pisze L.U.C. aktorzy „odegrali minimalne i absurdalne scenki nawiązując do nudnej i szarej codzienności teatrzyku życia”

Teledysk złożony został z fragmentów etiud wyświetlanych na koncertach aktorsko-filmowego solowego projektu Łukasza L.U.C. Rostkowskiego. Album Good L.U.C.K  to sarkastyczna, ale i pozytywna opowieść o zmianach, przewrotności losu i telenowelowości ludzkich zmagań. 

Wyjątkowe były również koncerty promujące album. Wykonywane są w akustycznym kwartecie ze świetnym perkusistą Wojtkiem Bulimskim i wybitnym basistą znanym m.in. z Miloopy Radkiem „Bondem” Bednarzem. Muzykom towarzyszą zaproszeni gitarzyści oraz VJ’e. . Aktorzy i goście śpiewają swoje zwrotki z ekranu a wszystko jest idealnie zsynchronizowane z muzyką za pomocą elektroniki.

Tracklista:

1. Prolog – feat. Tomasz Kot

2. Lucki Film – feat. Bovska, Tomasz Kot, Cezi Studniak, ES.CE

3. Metamorfozy – feat. Laboratorium Pieśni

4. Fruń – feat. Karolina Czarnecka, Laboratorium Pieśni. ES.CE

5. Czajnik – feat. Tomasz Kot

6. Kompromisy – feat. Bovska, Tomasz Kot, ES.CE

7. Singli sabat – feat. Bovska, Arek Jakubik, BRK

8. Relacja z pierwszej połowy spotkania – feat. Tomasz Kot

9. Telenowelove – feat. Wojciech Mecwaldowski, ES.CE

10. Najlepsze przede mną – feat. Sarsa, Gutek, DJ FEEL-X, Robert Cichy

11. Czekolada – feat. ES.CE

12. Good L.U.C.K – feat. Tomasz Kot, ES.CE

13. Dobra Fala – feat. Katarzyna Figura, Sarsa, ES.CE