Pokahontaz udostępnia kolejny singiel i uruchamia preorder

Pokahontaz

W sieci pojawił się kolejny klip zapowiadający czwarty album Pokahontaz “REset”. Wraz z premierą singla pt. “Z buta w drzwi” został uruchomiony preorder płyty, której premiera zapowiedziana jest na 1 grudnia.

Dotychczas ukazały się 4 single zwiastujące „REset”. Są to: „Nowy rozdział”, „Kalendarze”, „Stawiam dziś” i „Krzyżówka”. Dziś dołącza do nich “Z buta w drzwi”

Tytuł REset nie jest przypadkiem. Pokahontaz wraca do korzeni i wydaje pierwszy album utrzymany w oldscholowym klimacie lat 90. Za ducha “złotej ery” hip hopu odpowiadać będzie duet White House.

Na album trafić ma 13 utworów. W 3 z nich pojawią się goście: Kaliber 44, Bob One i reprezentant młodego pokolenia rapu, Tymek. Za gramofonami usłyszeć będzie można DJ-a Westa oraz gościnnie: DJ-a Bambusa, DJ-a Samiryi’a i DJ-a Jaroza

Preorder tego wydawnictwa można zamówić na ofcijalnej stronie MaxFloRec. Dla “preorderowiczów” przygotowano niespodzianke: autograf artystów, niższa cena oraz pakiet naklejek. Ponadto zorganizowano konkurs o którym więcej przeczytacie tutaj

TRACKLISTA

 1. „Z buta w drzwi”.

 2. „Nowy rozdział”.

 3. „Stawiam dziś”.

 4. „Me nastawienie”.

 5. „Kalendarze” + Tymek.

 6. „B.o.”.

 7. „Nigdy stop”.

 8. „Mętlik”.

 9. „Zerwani ze smyczy”.

 10. „Krzyżówka”.

 11. „Niflheim”.

 12. „Czarne lustra” + Bob One.

 13. „404” + Kaliber 44.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *