Pojawił się klip do „Skrzypka na dachu” Skorupa & JazBrothers

skorup__jazbrothers_-_skrzypek_na_dachu_okladka_singla

 

Dzisiaj ukazał się klip do kawałka „Skrzypek na dachu” z albumu „Ludzie chmur” Skorupa & JazBrothers. Numer ten cieszył się największą popularnością w sieci, dlatego autorzy zdecydowali się na nagranie do niego obrazu. Większość zdjęć została zrobiona w Tatrach Wysokich na terenie Słowacji.

 

Od premiery „Ludzi chmur” minął już rok (27.11.2015). Teledysk do „Skrzypka na dachu” wieńczy cykl promocyjny płyty. Za realizację odpowiedzialny jest Radosław Bereś z Ace of Art, który już wcześniej stworzył klip do innego utworu z tej płyty – „Drzewa”.

Scratchami zajął się DJ Roka, natomiast tytułowy skrzypek to ogólnopolskiej sławy skrzypek jazzowy Tomasz Mucha.

 

od-lewej-mateusz-jaz-marcin-jaz-i-skorup-fot-klaudia-kubot

 

Początkowo był plan, żeby nakręcić zwykły teledysk, w którym rapuję na dachu i w knajpie. Finalnie ustaliliśmy jednak wspólnie z Radkiem (realizator z grupy filmowej Ace of Art – przyp. red.), że najlepiej będzie zilustrować ten utwór kadrami z gór – opowiada Skorup. – Zdecydowaliśmy się na słowackie Tatry Wysokie. Panuje w nich mniejszy ruch niż po polskiej stronie i zwyczajnie można było zarezerwować nocleg w schronisku z dnia na dzień. Zadecydowały więc m.in. względy logistyczne – dodaje. Część ujęć nakręcono również w rodzinnym mieście artystów – Gliwicach.

 

 

„Ludzie chmur” wciąż dostępni są w sklepie internetowym MaxFloRec, w Empiku i dobrych sklepach z muzyką. W wersji cyfrowej album znaleźć można m.in. na MaxFloRecTV na YT oraz w serwisach streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *