Płyta Opała coraz bliżej. Raper wypuszcza singiel O₂

Tlen nie tylko pozwala nam żyć, ale także podsyca ogień. Fani Opała są coraz mocniej rozpaleni w oczekiwaniu nowego albumu rapera, a ten wypuszcza singiel „O₂”.

,,O₂” to czwarty singiel promujący album POŁĄCZENIA. Premiera albumu zaplanowana jest na 23.06.2021. „Nabraliśmy się jak wdech. Pustego, szarego gdzieś ozdabianego w tlen tekturowego szczęścia” – rapuje Opał

Opał i Gibbs pracowali przez ostatni rok nad 12 – numerowym albumem pod tytułem “Połączenia’’. Utrzymanym w konwencji MC/Producent. Charakter jak i klimat utworów na albumie będzie połączeniem sinusoidy emocji rapera, zamkniętej w precyzyjnie dopracowanych lirycznie tekstach oraz niezwykle melodyjnych dźwięków, stworzonych przez Gibbsa. Jak mówił sam Opał, obaj Panowie tworzą muzykę, która jest jednolita w swoim nostalgicznym stylu, a każdy z nich ma inne flow smutku. To właśnie nadaje wyjątkowego wydźwięku utworom.

Artysta zapytany o znaczenie albumu w prywatnym kontekście mówi nam o tym, że inspirują go więzi (połączenia) między ludźmi, ponadzmysłowe emocje i strefa duchowa każdej, żywej istoty, bez względu na religię, miejsce zamieszkania, czy poglądy polityczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.