Płyta KęKę najlepiej sprzedającą się płytą w kwietniu. Wyszła pod koniec miesiąca

KęKę nie ma na co narzekać – niedawno wydana płyta Siara została bardzo dobrze przyjęta przez fanów, również latem raper powróci do koncertowania. Dodatkowym wyróżnieniem jest informacja, że płyta Siara jest najlepiej sprzedającą się płytą w kwietniu według OLiS.

http://bestsellery.zpav.pl/olis/miesieczny.php

Co ciekawe „Siara” zdobyła podium choć miała na to niewiele czasu. Album do sklepów trafił 23 kwietnia. W ciągu tygodnia szturmem wbił się na sam szczyt zostawiając za sobą m.in PRO8L3M, Sobela, Kubaćzyka czy Kosiego

OLiS powstaje w oparciu o dane sprzedaży sklepów uczestniczących w tym projekcie – m.in Empik, Media Markt, Saturn, sklepy niezależne, sklepy firmowe wytwórni fonograficznych, a także sklepy internetowe.

Ja teraz czuję i stres i ulgę. Ulgę, bo kosztował mnie ten album trochę wysiłku. Emocjonalnego, ale to pewnie usłyszycie. I takiego zwykłego.Bo choć od dawna wydaję się sam, więc mam dużo obowiązków związanych z powstawaniem krążka, to dołożyłem sobie tym razem parę kolejnych. Chociażby realizację w “Studio z Kartonów”. A wszystko to w dość ciężkim dla mnie okresie.” – pisał przy premierze albumu KęKę

Album “Siara” zaledwie kilka dni po premierze uzyskał status platynowej płyty. Album to 12 starannie wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. Smutki i radości okresu dorastania, wymieszane są z obrazami realiów Radomia z przełomu tysiącleci. Wspominkowy trzon albumu wzbogacony został paroma numerami opisującymi bieżące wydarzenia z życia Artysty. Z uwagi na bardzo osobisty charakter wydawnictwa, KęKę postanowił wrócić do sprawdzonej formuły i nie zapraszać żadnych gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.