PlanBe – Telefony – premierowe video

_mg_3549

Po kilku miesiącach przerwy od premiery poprzedniego albumu “Fantasmagoria”, PlanBe powraca z nowym utworem, który równocześnie jest zapowiedzią jego nadchodzącej płyty. Za zdjęcia oraz montaż wideoklipu odpowiedzialna jest ekipa BanyaType.


PlanBe to młody, uzdolniony wszechstronnie raper. QueQuality dostrzegając drzemiący w nim ogromny potencjał postanowił wziął go pod swe skrzydła i wcielił w szeregi swojego labelu.

Dobra wariaty, przez ostatnie miesiące nic nie wypuszczałem – to fakt. Faktem jest też to, że przez ostatnie miesiące naprawdę bardzo dużo się działo, przygotowałem dla was sporo materiału i rozwijałem się w międzyczasie na każdy możliwy sposób. Obiecuje wam, że rok 2017 będzie moim rokiem, powiedziałem to sobie już dawno i dotrzymam danego sobie słowa, teraz daję je też wam. Doceniam każde wsparcie z waszej strony i to co się dzieje jest dla mnie jeszcze trochę niepojęte i momentami w to nie dowierzam, dlatego ogromnie wam dziękuję.
Kawałek Telefony to nie singiel, to tylko mój osobisty track wypuszczony tą jesienną porą żeby podwoić jego siłę i klimat – ale zapowiada naprawdę dużo dużo więcej. – pisze raper na swoim facebooku.

Póki co nie są znane szersze informacje dotyczące premiery i treści albumu. Jednak będą one opublikowane szerszej publiczności już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *