Pezet i Krzysztof Zalewski na płycie FAVSTA i Gibbsa

FAVST i Gibbs prezentują teledysk zrealizowany do numeru „francuskie filmy”. Singiel jest zapowiedzią ich pierwszego wspólnego albumu pt. Hample. W utworze gościnnie swoje zwrotki nagrali Krzysztof Zalewski oraz Pezet

Na wstępie do Teledysku można usłyszeć również głos Wojtka Sokoła

Teledysk do Francuskich Filmów to podróż przez kino gatunkowe. Od francuskiej Nowej Fali ze szczyptą Hitchcocka po film grozy. Wyraziste postacie, minimalistyczna scenografia oraz specyficzne podejście do realizacji scen przejazdowych są tutaj wyróżnikiem. Całość osadzona w sennym klimacie buduje cały suspens.

Hample to według zapowiedzi album idealny do Nocnej Jazdy. „Nightdrive” to dobry sposób na odreagowywanie, przemyślenia lub po prostu klimatyczną zabawę. Nie byłoby jednak tej całej atmosfery gdyby nie muzyka w głośnikach. To ona podbija emocje, buduje atmosferę, nastraja do jazdy.

Album wstępnie miał być wydany w te wakacje. Twórcy jednak przesunęli jego premierę na październik. Może to jeszcze bardziej podkreślić charakter płyty. Jesienne wieczorne przejażdżki jeszcze bardziej nastrajają do kontemplacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *