Paweł Bokun udostępnił album Bocconi

Paweł Bokun aka Bocconi wrzucił do sieci swój najnowszy album pt. Bocconi. Płyta pojawiła się w dwóch wersjach – standardowej oraz GOLD. Poszerzona wersja została urozmaicona o dodatkowe 5 nowych kawałków. Albumy można za darmo pobrać z serwisu Bandcamp lub posłuchać na Spotify.

„5 nowych piosenek o wielkiej miłości, pożądaniu, o wszystkim. To pewnego rodzaju dodatek fabularny, nowe plansze lecz wciąż ten sam Paweł Bokun.” – mówi raper

Paweł Bokun ma już na swoim koncie kilka legalnych albumów, ale odsunął się w cień undergroundu i tam publikuje swoje rzeczy. Raper słynie z charakterystycznego poczucia humoru, dzięki któremu zyskał sympatię fanów.

Raper jest ceniony przez słuchaczy za nieszablonowe podejście do słowa. Znany z mieszania wielu inspiracji w tworzonych przez siebie kompozycjach, które mimo eklektyczności poruszają się głównie po torach soulowo – ambientowych.  

Zadebiutował w 2016 roku podziemnym albumem „Pjes Uliczny” na który z dużym entuzjazmem zareagowało środowisko hiphopowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *