Od lewej - Vixen i Oxon na planie klipu do utworu SMART FUCKING PHONE. Fot. Rafał Tomaszewski - Bas

Oxon na płycie Vixena. Raperzy kręcą klip i łapią Pokémony

Od lewej - Vixen i Oxon na planie klipu do utworu SMART FUCKING PHONE. Fot. Rafał Tomaszewski - Bas
Od lewej – Vixen i Oxon na planie klipu do utworu SMART FUCKING PHONE. Fot. Rafał Tomaszewski – Bas

Już za kilka tygodni na MaxFloRecTV trafi kolejny klip Vixena. Tym razem artysta do współpracy zaprosił Oxona. Ich wspólny numer zatytułowany będzie „Smart Fucking Phone”. Utwór pojawi się na albumie „Vixtoria”. Płyta ukazać ma się jesienią tego roku nakładem MaxFloRec

– Zaprosiłem Oxona na „Vixtorię”, ponieważ wydaje mi się, że nasze style muzyczne współgrają. Widzę między naszą muzyką sporo technicznych podobieństw. Treściowo jest zresztą tak samo – komentuje Vixen. – Poza tym Oxon oprócz tego że jest dobrym raperem, jest także miłym gościem – dodaje.

Przypomnijmy, że pierwszym ujawnionym gościem na „Vixtorii” jest Zeus. Pierwszym zaś zwiastującym ten album singlem – „Falala”, w której chórki śpiewa Mery Spolsky. Wideo do tego utworu nakręcono na Islandii.

Na marginesie: Vixen zdradził nam, że on również nie zdołał stawić czoła pokusie użycia nowej aplikacji. Razem z Oxonem gra w… Pokémon GO! Chłopaki złapali nawet kilka Pokémonów na planie nowego klipu. Niestety, nic specjalnego – same Zubaty, Spearowy i Rataty. A Wy? Jakie najlepsze upolowaliście?

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)