Opał wrzuca wideo promujące trasę koncertową

Do sieci trafiło kilkuminutowe wideo promujące trasę koncertową albumu „Połączenia” Opała i Gibbsa. Na wideo pojawia się gościnnie raperka Bronx i Dejlu – nowy reprezentant MaxFloRec

Obrazy do filmu nagrano 18 lipca podczas koncertu premierowego w katowickiej „Porcelanie”. Klip koncertowy został stworzony przez Sainai Studio. Wideo prezentuje jak energicznie i żywiołowo reaguje publika na najnowsze utwory rapera.

Duet Opał i Gibbs pracowali przez ostatni rok nad 12 – numerowym albumem pod tytułem “Połączenia’’. Utrzymanym w konwencji MC/Producent. Charakter jak i klimat utworów na albumie będzie połączeniem sinusoidy emocji rapera, zamkniętej w precyzyjnie dopracowanych lirycznie tekstach oraz niezwykle melodyjnych dźwięków, stworzonych przez Gibbsa. Jak mówił sam Opał, obaj Panowie tworzą muzykę, która jest jednolita w swoim nostalgicznym stylu, a każdy z nich ma inne flow smutku. To właśnie nadaje wyjątkowego wydźwięku utworom.

Artysta zapytany o znaczenie albumu w prywatnym kontekście mówi nam o tym, że inspirują go więzi (połączenia) między ludźmi, ponadzmysłowe emocje i strefa duchowa każdej, żywej istoty, bez względu na religię, miejsce zamieszkania, czy poglądy polityczne.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.