Obywatel MC inicjuje kampanię społeczną „Witaj w domu”

Projekt ”Witaj w domu” to tytuł albumu muzycznego i nazwa kampanii społecznej zainicjowanej przez Obywatela MC, który na skutek trudnych doświadczeń z dzieciństwa, w dorosłym życiu, przeszedł proces odbudowania poczucia własnej wartości.

Raper zdecydował się opowiedzieć o swojej drodze nie tylko za pomocą muzyki, ale też sztuki i działań edukacyjnych. po latach „wrócił do domu”, w którym odnalazł miłość do samego siebie.

„Kampania społeczna, którą nazwałem „Witaj w domu”, tak jak mój nowy album, skupia się przede wszystkim na PROMOWANIU PRACY NAD SOBĄ ORAZ NIESIENIU POMOCY W BUDOWANIU POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI CZŁOWIEKA W KAŻDYM WIEKU.” – mówi Obywatel MC

W skład kampanii społecznej wejdzie

I. Album Obywatela MC – „ Witaj w domu” wraz z plenerową trasą koncertową

II. Trasa ogólnopolska Mental Truck we współpracy z lokalnymi organizacjami / instytucjami oraz partnerami merytorycznymi projektu.

Koncerty i terapeutyczne działania muzyczne, warsztaty / spotkania motywacyjne i wykłady

Wystawa prac przygotowanych przez artystów dowolną techniką – interpretacje poszczególnych utworów albumu – połączone z „silent concert”, czyli możliwością słuchania interpretowanego utworu w trakcie oglądania pracy przez słuchawki​.

Projekcje materiałów motywacyjnych – filmy, dokumenty, wykłady

Streamowanie on-line wybranych spotkań i wykładów

III. Przygotowanie profesjonalnych materiałów edukacyjno-terapeutycznych, w tym bookletu motywacyjnego „Witaj w domu”.

IV. Zbudowanie witryny edukacyjnej projektu www.witajwdomu.org z platformą motywacyjną on-line.

V. Rozbudowana kampania informacyjna on-line – konkursy w mediach społecznościowych, współpraca ze średnio i wysokozasięgowymi influencerami.

VI. Budowa sieci ambasadorów projektu wśród opiniotwórczych przedstawicieli środowiska artystycznego, kulturalnego, terapeutycznego i sportowego.

VII. Współpraca ze szkołami i lokalnymi centrami zdrowia psychicznego oraz wsparcia ​/ Współpraca z ośrodkami kultury na poziomie lokalnym – wspólne działania i aktywizacje służące wzmocnieniu efektów kampanii.

Inicjatywę można wesprzeć pod tym adresem. Wspomóc można również zamawiając album „Witaj w domu” w przedsprzedaży. Stworzono specjalną wersję wraz z certyfikatem zakupu cegiełki w wysokości 20 PLN wspierającej kampanię społeczną „Witaj w Domu”.