kleszcz

Nowy utwór Kleszcza z udziałem Rahima

kleszcz

− Nie rozumiem z tego zbyt wiele − tak nowy teledysk komentuje Kleszcz i odsyła na kanał MaxFloRecTV. Znaleźć tam można wideo do kawałka „Dużo nie wiem”. W utworze swoją gościnną zwrotkę zostawił Rahim. To już trzeci klip z albumu „Czerń i biel”, który swoją premierę ma 14 września

 

Dużo nie wiem” to kolejny, po „Mówili mi” i „Przestrzeni”, teledysk towarzyszący utworowi z nadchodzącego krążka Kleszcza. Pojawił się na nim Rahim, który jest równocześnie pierwszym ujawnionym gościem z tracklisty.  Oprócz tego wiadomo również, że bity na płycie „Czerń i biel” pochodzą od 5 producentów. Wśród nich znaleźli się: DiNO, Stahu, Victor V, Doon i Greg. Ten ostatni jest autorem muzyki do singla „Dużo nie wiem”.

Czerń i biel” to trzeci oficjalny krążek Kleszcza, a zarazem pierwszy bez współpracy z jednym producentem. Na półki sklepowe w całym kraju album trafi 14.09 br. Już teraz jednak dostępny jest w przedsprzedaży na stornie wydawcy tj. MaxFloRec. Tylko do płyty zamówionej w pre-orderze dołączane są wyjątkowe bonusy takie, jak: tematyczny brelok „POZDRO BEZ!” czy pakiet kleszczowych wlep.

 

Lista utworów:

 1. Intro (Czerń i biel)” (prod. Doon)
 2. Mówili mi” (prod. Greg)
 3. Próba luster” (prod. Stahu)
 4. Przestrzeń” (prod. Doon)
 5. Dużo nie wiemft. Rahim (prod. Greg)
 6. Nie bój sięft. *** (prod. Doon)
 7. Miłego dnia” (prod. Greg, skr. DJ Geto)
 8. Leń” (prod. DiNO)
 9. Łeb jak sklepft. *** (prod. Victor V)
 10. Martwy dom” (prod. Greg, skr. DJ Geto)
 11. Pozdro bezft. *** (prod. Doon)
 12. Ciało to narzędzie” (prod. Stahu)
 13. Pogardaft. *** (prod. Doon)
 14.  [BONUS TRACK] „Protagoniści” (prod. Doon)

W miejsce gwiazdek na liście utworów z czasem pojawią się kolejni ujawnieni goście na albumie. Póki co znany jest tylko Rahim, ale jak wynika z listy na płycie znajdzie się jeszcze czterech gości.