NOWY ROZDZIAŁ Pokahontaz.

pokahontaz-fot-lukasz-siekanowicz-small

 

Dziś do sprzedaży trafił kolekcjonerski zestaw złotych płyt Pokahontaz, „REkolekcja”. W internetowym sklepie MaxFlo Gold Pack został wyprzedany już w pre-orderze. To nie koniec niespodzianek od Fokusa i Rahima – dzisiaj  pojawił się także klip do „Nowego rozdziału”. To oficjalny zwiastun czwartej płyty Pokahontaz.

 

W skład „REkolekcji” wchodzą dwie złote płyty Pokahontaz: „Rekontakt” i „Reversal” oraz CD z 14 premierowymi remixami. Za produkcję większości numerów na tych albumach odpowiada DiNO, co tworzy spójny twór. Kompozycje utrzymane są w podobnej stylistyce, a raperzy uzupełniają się technicznie i lirycznie. Na „REkolekcji” nie brakuje również gości, m.in.: Buka, Bezczel, Łona, Wuzet, BU czy Lilu.

Bonusowy krążek otwiera produkcja wrocławskiego duetu White House: „Nowy rozdział”. To zwiastun nowego rozdziału w twórczości Pokahontaz.

– Zaczęliśmy już prace nad nowym albumem, który ma wyprodukować nam White House Records – zapowiada Rahim. – Czujemy potrzebę nagrania korzennej płyty na samplowanych bitach – dodaje. Za klip do „Nowego rozdziału” odpowiada grupa Delaflow.

 

 

„REkolekcja” to podsumowanie dotychczasowej twórczości Pokahontaz. To odświeżenie dobrze znanych już utworów i zapowiedź trgo, czym w niedalekiej przyszłości uraczą nas śląscy raperzy. Zremiksowania utworów podjęli się: DiNO, Vixen, Zetena, DonDe, BeJotKa, Greg, Młody MD, Grafit, Christofer Luca, ViktorV, Adam L i DJ HWR.

pokahontaz_-_rekolekcja_okladka_small_projekt_-_lukasz_siekanowicz

 

SPIS UTWORÓW NA BONUSOWYM CD „REkolekcji”:

  1. „Nowy rozdział” (prod.: White House, gramofony: DJ Samiryi).
  2. „Habitat (Christofer Luca RMX)” (gramofony: DJ Bambus).
  3. „Życie jest piękne (Vixen RMX)”.
  4. „Passe (Młody MD RMX)” ft. BU.
  5. „Desperado2 (Zetena RMX)” ft. Buka (gramofony: DJ Cut-a-head).
  6. „Nastroje (Greg RMX)” ft. Lilu (gramofony: DJ Bambus).
  7. „Róża wiatrów (ViktorV RMX)”.
  8. „Kuszenie (DiNO RMX)”.
  9. „Mówisz i masz (DonDe RMX)” ft. Bezczel (gramofony: DJ Bambus).
  10. „Sory (Adam L RMX)” ft. Grizzlee.