Nowy klip zapowiadający “Bloga” Drozdy, rusza preorder

 

Dziś trafił na kanał YT MaxFlo nowy kilp Drozdy. To obraz do kawałka „Nie zatrzymam zmian”. Jest to zapowiedź pierwszego longplay’a rapera spod szyldu MaxFloLab.

 

W swoim artystycznym dorobku Drozda posiada już mixtape “Wylot z gniazda” wydany w ubiegłym roku, również wydany pod szyldem MaxFloLabu. „Blog” za to, będzie pierwszym długogrającym albumem rapera, zawierać będzie 13 premierowych utworów. Jak mówi sam artysta – utwory utrzymane będą w dość mrocznym, a zarazem refleksyjnym klimacie.

 

W pewnym sensie odegra on w nich rolę rapera-blogera. – Widząc, jak moja dziewczyna opisuje na blogu różne przeżycia i wydarzenia, stwierdziłem, że w zasadzie robię dokładnie to samo, tyle że w numerach. Stąd nazwa „Blog – komentuje artysta. – W trakcie tworzenia sporo podróżowałem, m.in. do Włoch, co będzie można odczuć na albumie – dodaje. Stylistycznie płyta wpisywać ma się w nowoczesny nurt na polskiej scenie hip-hopowej.

 

Na MaxFloRecTV pojawił się już pierwszy singiel zapowwiadający nowy album wraz z klipem.  Autorem zdjęć do “Nie zatrzymam zmian” jest Enjoyment Studio. Za montaż odpowiada ENC Frame. Producentem bitu jest Bolt, odpowiedzialny zresztą za wszystkie podkłady na nowej płycie Drozdy.

 

 

Przypomnijmy: MaxFloLab to inicjatywa promująca tych mniej znanych, ale wyróżniających się spośród reszty artystów. Dzięki niej poznaliśmy m.in.: K2Kleszcza czy Bejfa. MaxFlo zapewnia im szeroko pojętą promocję. Najlepszym oferuje wydanie krążka „na legalu” – na co największy wpływ mają odbiorcy.

 

 

Ruszył także preorder krążka, można go zamawiać www.MaxFloSklep.pl, dołączone do niego zostaną również autograf rapera i pakiet wlepek. Wydawcą krążka w formie fizycznej będzie sam Drozda. W wersji cyfrowej płyta ukaże się pod szyldem MaxFloLab. Wydawnictwo w całości dostępne będzie na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube.

 

Premiera albumu przewidziana jest na 25.10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *