Nowy klip od Kacpra HTA i start preorderu “Family First”.

10

 

Od 20 września album „Family First” dostępny jest w przedsprzedaży, na półkach sklepów muzycznych pojawi się 28 października. Wczoraj wyszedł także drugi singiel promujący nadchodzące solo rapera – „W tej grze”.

 

Kacper HTA – członek składu HipoToniA, współtwórca albumów Ganja Mafia i „Nie dla wszystkich” – raper funkcjonujący od lat na polskiej scenie. Znany i lubiany. Większą popularność przyniósł mu krążek „Gotowy na wszystko” z 2014 roku, który otrzymał oficjalnie status złotej płyty.

28 października ukaże się jego kolejny solowy album: „Family First”, który z założenia ma być dziełem dorosłego człowieka, od lat związanego z kulturą hip-hop. W przystępnej, melodyjnej formie usłyszymy wiele poważnych przemyśleń, rozliczenia z przeszłością. Podjęte zostaną trudne tematy oraz przedstawione będą słodko-gorzkie życiowe historie – które dotyczą każdego z nas.

To będzie zderzenie ulicznego stylu z melodyjnymi, śpiewanymi refrenami. Gościnnie wystąpią: Bilon, Żary, GMB (Ganja Mafia) i Gibbs (na jednym z refrenów). Za warstwę muzyczną odpowiadają tacy producenci jak: Gibbs, PSR, duet Steel Banging, Lazy Rida, Milion Beats.

Płytę już teraz można zamówić w przedsprzedaży na stronie: https://preorder.pl/kacper-hta-family-first. Jest to limitowana edycja 2CD, w tym w okolicznościowych pakietach z koszulką i nieśmiertelnikiem.

 

kacper-hta-family-first

 

Tracklista:

 1. Intro (prod. Gibbs)
 2. Family First feat Bilon, Żary (prod. Steel Banging)
 3. W tej grze (prod. Gibbs)
 4. Kiedyś (prod. Gibbs, cuty DJ Gondek)
 5. Nowa Skala (prod. Gibbs)
 6. Jadę feat GMB (prod. Gibbs)
 7. Chciałbym wszystko (prod. PSR)
 8. Inspiracje (prod. Gibbs)
 9. Stracilem wiare w ludzi (prod. Gibbs, cuty DJ Gondek)
 10. Droga Mamo feat Gibbs (prod. Lazy Rida, cuty DJ Gondek)
 11. Karuzela (prod. Milion Beats)
 12. Twój wybór (prod. Lazy Rida)
 13. Pierwszy raz (prod. PSR, cuty DJ Danek)
 14. Dla Ciebie nie ma miejsca (prod. Premier Arena)

 

4

 

Wczoraj w sieci pojawił się wraz z klipem nowy singiel promujący płytę: “W tej grze”.

Za bit odpowiada Gibbs, natomiast video to dzieło ekipy 9LiterFilmy.