Nowy klip do kawałka „Dwie siły” Vixena

 

Wczoraj (10.02) na kanale MaxFloRec w serwisie YT premierowo ukazał się nowy teledysk Vixena. Szósty singiel promujący wydaną w listopadzie ubiegłego roku „Vixtorię” nosi tytuł „Dwie siły”.

 

Za realizację najnowszego wideo Vixena odpowiada filmowiec i fotograf, Igor Wojtkowiak. – „Dwie siły” to jego ulubiony numer z całej płyty. Pewnego dnia sam napisał mi, że chciałby nakręcić do niego teledysk – opowiada Vixen. – Przyjąłem tę propozycję bez wahania –dodaje.

 

 

„Dwie siły” to rapowo- rockowy utwór. Jest dobrym przykładem na to, że raper lubi eksperymenty różnymi gatunkami muzycznymi. Bit wyprodukował sam Vixen, natomiast obecne są tu także żywe instrumenty: gitara elektryczna – Łukasz Goździuk, bas – Ruszkow, a za gramofonami – DJ Bulb.

Zresztą cały album nie jest stricte hip-hopowy. – Najbardziej zależy mi na robieniu muzyki. Niekoniecznie musi to być rap. „Vixtoria” to muzyka, jaką miałem ochotę zrobić w określonych chwilach. – tłumaczy sam artysta.

 

 

Jeśli ktoś jeszcze nie zapoznał się z całością materiału, „Vixtoria” w dalszym ciągu jest do nabycia w internetowym MaxFlo sklepie, Empiku oraz innych, dobrych sklepach z muzyką.