Nieznanyklarenz – Ofbitwarmup Mixtape już jest!

nieznanyklarenz

Właśnie światło dzienne ujrzał mixtape Nieznanegoklarenza “Ofbitwarmup”, który jest zbiorem premierowych nagrań rapera. Za muzykę odpowiadają m.in. Oer, Szpalowsky, Faded Dollars, SiwySiwek, Brat Jordah oraz sam klarenz.

Nieznanyklarenz od początku swojej działalności w rapie zdecydował, że chce się wyróżniać na tle innych. To motto ciągnęło się za nim od czasów kiedy mało kto o nim słyszał i go słuchał. Praca, kreatywność i przede wszystkim żelazna konsekwencja doprowadziła do powstania tego materiału, który jest niesztampowym i przede wszystkim dojrzałym albumem. Ofbitwarmup Mixtape to zbiór eksperymentów muzycznych zawierających coś co młodym raperom  zdarza się coraz rzadziej, a mianowicie treść… Mixtape skierowany jest do osób które poszukują w muzyce drugiego dna, oczekują przemyślanej treści i wartościowych rozkmin. “Każdy utwór na płycie jest inny. Każdy kawałek to esencja metafor, unikatowych spostrzeżeń i alternatywnego spojrzenia na życie.”

726-_mg_3554
Płyta jest dla muzyka zwieńczeniem najtrudniejszego okresu w życiu pełnego nagłych zwrotów i będącego emocjonalną sinusoidą. Projekt ten ma na celu pokazać, że niewymuszona zajawka oraz nie silenie się na sukces „tu i teraz”, może zaowocować naturalnym rozgłosem. Dotychczas rzeczy od rapera nie były mocno promowane. Utwory docierały do odbiorców w sposób naturalny, pobocznymi kanałami. Czy Ofbitwarmup dotrze do szerszego grona? Tego nie wiemy, jednak materiał jest interesujący i warty uwagi. Poniżej prezentujemy wam odsłuch albumu i gorąco zachęcamy do zapoznania się z nim.


Tracklista:
01. Intro (Ostatnia Rozgrzewka) (prod. Szpalowsky)
02. Wybiegam! (prod. Oer)
03. Muszę Wiedzieć (prod. nznklarenz (+gitara Borysewicz))
04. Wolność (prod. SiwySiwek)
05. BLIND (prod. SiwySiwek)
06. Złote Kalorie (prod. Faded Dollars)
07. Walizki (prod. nznklarenz)
08. Maklovitz (prod. Faded Dollars)
09. Serce (prod. Faded Dollars)
10. Czarny Wilk (prod. Szpalowsky
11. Kropla (prod. Brat Jordah)
12. Nowe Stare Plany (prod. SiwySiwek)
13. Czas (prod. Faded Dollars)
14. Boli Ale Pomaga (prod. nznklarenz)
15. Outro (prod. SiwySiwek)

Album możecie zamówić na http://www.queshop.pl/nieznanyklarenz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *