Nagrać album w 7 dni, czyli Hotel Maffija 2

Wraz z ostatecznym zamknięciem drzwi do pierwszego Hotelu, było jasne, że kontynuacja projektu, który zadebiutował wczesnym latem 2020 roku, to kwestia czasu. Cały ekipa SBM Label ponownie spotkała się w jednym miejscu, by w ciągu 7 dni nagrać pełnoprawny album.

Solar, Białas, Bedoes, Lanek, SKUTE BOBO, Jan-rapowanie, White2115, Beteo, Janusz Walczuk, Adi Nowak, Kinny Zimmer, Kacperczyk, Fukaj oraz ekipa produkcyjno-realizacyjna z NOBOCOTO Studio stawiła się w nieujawnionej lokalizacji, gdzie pracuje nad utworami i teledyskami publikowanymi na bieżąco na kanałach SBM Label.

Pierwszym singlem promującym album “Hotel Maffija 2” jest “Parapetówka”, na którym usłyszymy wszystkich raperów wytwórni. Teledysk jest już dostępny na kanale SBM Label na YouTube.

Równolegle wystartował preorder albumu, dostępny w dwóch wersjach – Hotel Maffija 2 BOX KOLEKCJONERSKI i Hotel Maffija 2 DELUXE. Obie zawierają m.in. 10% zniżkę uprawniającą do zakupu karnetu na SBM FFestival 2022. Szczegóły wydawnictw można znaleźć na stronie sbmstore.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *