Miuosh świętuje XX-lecie działalności. Raper rusza w tourne’e

W tym roku Miuosh ma powody do świetowania. w 2021 przypada XX-lecie działalności artystycznej rapera. Z tej okazji od dziś oficjalnie rozpoczęto celebracje tego wydarzenia. Do sieci trafił singiel pt. „XX”. W czerwcu Miuosh rusza w trasę koncertową po Polsce.

XV-lecie Miuosh obchodził jednym dużym koncertem w Katowicach. Pandemia jednak sprawiła, że w tym roku nie może zorganizować tak dużej imprezy.

Utwór pojawił się w serwisach streamingowych, a już za kilka dni pojawi się z teledyskiem. Wtedy zostanie uruchomiona sprzedaż biletów. W przypadku XV-lecia Miuosh przygotował dla słuchaczy specjalne wydawnictwo. Raper nie zdradził nic na temat tego, czy na XX-lecie pojawi się podobne. Jednak jak zaznacza to dopiero pierwsza część obchodu jubileuszu.

Jubileusz każdy ma co rok, ale te okrągłe zdarzają się raz na jakiś czas… 5 lat temu mieliśmy okazję celebrować XV-lecie na scenie wyjątkowym, wielkim koncertem. Nie sądziłem, że XX-lecie nastanie w takich okolicznościach, ale pomimo całej sytuacji nie wyobrażam sobie nie uczcić tego w jakiś wyjątkowy sposób, dostosowując się do tej nowej rzeczywistości.
Nie ważne, czy jesteście ze mną rok, dwa czy cały ten czas – dziękuję za każdą chwilę spędzoną razem. Mamy dla Was coś specjalnego! Trasa koncertowa MIUOSHXX rusza 19/06!
” – napisał Miuosh na swoim profilu

Raper odwiedzi 10 miast w tym m.in Katowice, Gdańsk, Olsztyn. Pełna rozpiska poniżej: