Miętha w nowym numerze z Miłym ATZ

Miętha nie ustaje w promocji swojej najnowszej płyty i prezentuje pierwszy singiel ze specjalnej wersji “36,6 (Extended)”.Stolik dla dwojga” to wynik współpracy warszawskiego duetu z Miłym ATZ.

Jak tylko AWGS puścił mi ten beat, tekst zaczął się pisać sam. Numer jest trochę o tym, czego się boję przy bliższych relacjach z kobietami ale i o tej całej zawiłości i stąpaniu po cienkim lodzie w związkach – opowiada Skip, ½  Mięthy. Współpraca z Miłym to był idealny strzał. ATZ nie jest znany z pisania love-songów, a jednak stworzył idealne połączenie flow karateki z damsko-męską tematyką – dodaje.

Warto dodać, że wydawnictwo “36,6” zadebiutowało na 10. miejscu OLiS i aż na 3. pozycji najchętniej kupowanych winyli. Musieliśmy zaufać sobie i naszym odbiorcom, którzy byli w stanie poczekać dodatkowe rok na ukazanie się naszej płyty – opowiada AWGS. Wykorzystaliśmy ten czas na wytężoną pracę nad utworami, eksperymentując z brzmieniem, formą czy dynamiką kawałków. Pozwoliliśmy sobie na bezkompromisowy wylew twórczości, która zamyka się w jedną całość w formie 25 utworów. I mimo tego, że nie jest to krążek o pandemii, to ewidentnie przyczyniła się ona do powstania wersji „36,6 (Extended)”, która mamy nadzieję, wynagrodzi ten czas – dodaje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *