Mielzky zapowiada nową płytę

Dziś na kanale labelu 2020 pojawił się nowy singiel Mielzkiego. „Cel” – zwiastuje nowy krążek – „Do wesela się zagoi”, którego preorder już ruszył. Zapowiada się obiecująco, bo producentami muzycznymi są Returnersi.

Ten news z pewnością ucieszy oldschoolowców, bo Mielzky miał dłuższą przerwę w wydawnictwach, a w dodatku zapowiada się najszczerszy i najbardziej bezpośredni album w dorobku artysty.

Za muzyczną oprawę w całości odpowiada dobrze znany duet The Returners, z którym Mielzky współpracował już wielokrotnie.

„Albumy Mielzky’ego mają to do siebie, że bije z nich nieskrępowana szczerość. Nadchodzące LP „Do wesela się zagoi” jest jednak najbardziej bezpośrednim z nich. Mielzky wciąga słuchacza w swój świat – autorefleksyjny i pełen retrospekcji oraz codziennych, bardziej teraźniejszych tematów. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez duet The Returners. Neoklasyczne brzmienie bitów – wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów – a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky’ego. Wrócił dawny król.” – możemy przeczytać w zapowiedzi preorderu.

Oficjalna data premiery “Do wesela się zagoi” to 26.03.2021. Specjalny box preorderowy, w którym znajdzie się bonus CD oraz zestaw dwóch kieliszków, sygnowanych tytułem zbliżającego się albumu Mielzkiego, dostępny jest na stronie:

www.doweselasiezagoi.pl

Label 2020 – założony między innymi przez Taco Hemingwaya oraz PRO8L3M niedawno zapowiadał przyjęcie pod swe skrzydła trójki nowych raperów. Dziś już wiemy, że Mielzky jest jednym z nich.