Mielzky i Undadasea zapraszają na epickie poprawiny

W piątek premiera najnowszegio albumu Mielzkyego “Do Wesela Się Zagoi”. Mielzky aka Młody Ryszard Kalisz oraz Undadasea to prawdziwie wybuchowa mieszanka. Raperzy z Trójmiasta spotkali się na tracku, aby celebrować wspólne chwile i oddać się beztroskiej zabawie. Spontaniczny melanżowy klimat i bezpretensjonalne linijki tworzą jeden z najciekawszych tegorocznych posse-cutów.

“Poprawiny (Bauns Gruby)” to czwarty singiel promujący album “Do Wesela Się Zagoi”. Płyta – wyprodukowana w całości przez duet The Returners – ukaże się w piątek 26 marca nakładem 2020 label. Za najnowszy teledysk odpowiada Szerzeń.

Po blisko trzech latach fonograficznej przerwy Gruby Mielzky powraca z nowym longplayem. Z zapowiedzi prasowych możemy się dowiedzieć, że będzie to najszczerszy i najbardziej bezpośredni album w dorobku artysty. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez DJ-a Chwiała i Little’a. Neoklasyczne brzmienie bitów – wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów – a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky’ego. Limitowany preorder dostępny jest na stronie: www.doweselasiezagoi.pl.