Mielzky i Słoń pytają „W Co Ty Grasz?”

„Chcę zagrać w grę” mawiał Jigsaw, a Mielzky i Słoń pytają „W co Ty grasz?” Niezależnie od tego czy czy areną zmagań jest hiphopowa scena, pecet, konsola czy smartfon trzeba wykazać się srogim skillem. Najnowszy singiel Mielzkiego to nie tylko hołd dla świata gier, ale przede wszystkim manifest bezkompromisowej rywalizacji.

Tu nie ma miejsca dla słabeuszy. “W Co Ty Grasz?” jest drugim singlem zapowiadającym album “Do Wesela Się Zagoi”. Po blisko trzech latach fonograficznej przerwy Gruby Mielzky powraca z nowym longplayem. Z zapowiedzi prasowych możemy się dowiedzieć, że będzie to najszczerszy i najbardziej bezpośredni album w dorobku artysty.

Nowy teledysk to kolejne dzieło Szerszenia, a za muzykę i cuty odpowiada oczywiście duet The Returners. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez DJ-a Chwiała i Little’a. Neoklasyczne brzmienie bitów – wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów – a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky’ego. Płyta ukaże się 26.03.2021 roku nakładem wytwórni 2020.

Limitowany preorder dostępny jest na stronie: www.doweselasiezagoi.pl.