“Miejskie zoo” – ostatnia zapowiedź nowego albumu Vixena

 

Dziś (15.05) w ramach ostatniego wtorku z akcją specjalną przed premierą „To nie Vixt4pe’u” ukazał się singiel „Miejskie zoo”. Singiel jest bezpośrednią zapowiedzią albumu Vixena, którego premiera już 18.05.

 

Od tygrysów biznesu w swoich „rumakach” po pełzającego po ziemi grzechotnika – o takich mieszkańcach metropolii podczas spaceru po niej opowiada fanom Vixen w premierowym „Miejskim zoo”. Raper wcielił się w rolę społecznego badacza i przyjżał bliżej zachowaniom ludzi żyjących w dużych miastach.

Za produkcję muzyczną „Miejskiego zoo” odpowiada duet JRS & Vixen. Warstwę brzmieniową dodatkowo na gitarach uświetnili: Artur Kasza, Grrracz oraz Vixen.

 

 

„Miejskie zoo” to ostatni singiel  wypuszczony w trakcie pre-orderowej akcji. Przez pięć kolejnych wtorków na www.tonievixt4pe.pl  publikowane są zagadki. Poprawne ich rozwiązanie jest przepustką do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest spotkanie z Vixenem i JRS-em w pokoju zagadek w warszawskim Funescape. Dziś na stronie pojawiła się ostatnia łamigłówka. Jej zwycięzcę poznamy w dniu premieryTo nie Vixt4pe’u”, czyli 18.05.

 

 

Do piątku można nabyć preorderową wersję krążka na: www.MaxFloSklep.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *