Mei Bee: „Patrze na kobiecy rap – zero konkurencji”

Mei Bee to raperka, która zadebiutowała szerzej z początku roku. Jednak wcale nie czuje się speszona, wręcz przeciwnie – jest pewna swoich umiejętności, o czym rapuje w najnowszym singlu pt. „Chyba mam talent”.

Mei Bee słynie z soczystego bragga pełnego pewności siebie, mocnych wersów i manifestowania swojej kobiecości. Nie inaczej jest w 2 minutowych utworze „Chyba mam talent”, gdzie pewna swoich umiejętności oznajmia, że wśród raperek nie ma dla niej konkurencji.

Artystka posiada muzyczne wykształcenie oraz pochodzi z utalentowanej muzycznie rodziny. Mama jest dyrygentką, tata gra na gitarze, wujek na akordeonie, a babcia na mandolinie.

Jak sama mówi: „Prawie cała moja rodzina jest związana z muzyką, moja mama śmieje się, że zaczęłam śpiewać szybciej niż zaczęłam chodzić. Mam też wykształcenie w tej dziedzinie – od przedszkola muzycznego, przez szkołę muzyczną I stopnia, którą ukończyłam w klasie perkusyjnej, aż po chór i indywidualne zajęcia wokalne. W swojej karierze na pewno nie chciałabym się ograniczać do jednego stylu muzycznego. Nie mam szczególnie konkretnych czy dalekosiężnych muzycznych planów – lubię pracować na bieżąco nad tym, co akurat mi siedzi w głowie i czym na dany moment się jaram. Chciałabym po prostu tworzyć kawałki, z których będę zadowolona zarówno ja, jak i moi słuchacze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.