medytacja

„Medytacja” to nowy numer autorów hitu „Romantyk”

Raper Razgonov, znany także pod ksywką Ruskij, wraz z producentem Bazgrovem,  powracają z nowymi singlami. Jak sami zapowiadają – wakacje będą pełne ich muzyki. Medytacja to pierwsza propozycja.


„Medytacja” to kolejny singiel, który pojawił się pod szyldem grupy iZi. Utwór jest owocem luźnych spotkań trzech ziomali – Bazgrova, Razgonova oraz Hagena i zwiastuje owiany tajemnicą projekt. 

“Sam utwór trudno mi zaszufladkować. Jak wszystkie numery, które wyszły do tej pory na naszym kanale – ten również jest inny niż poprzednie – mówi Bazgrov. – Chcemy pokazać naszą uniwersalność przy tworzeniu muzyki oraz to, że czujemy się dobrze na wielu płaszczyznach, że inny gatunek wcale nie musi gorzej brzmieć. Sam klip też jest czymś zupełnie innym, takiego obrazka jeszcze nie wypuściliśmy .” – dodaje producent.


Klip do Medytacji powstał z udziałem kilkunastokrotnej mistrzyni Polski w gimnastyce artystycznej, wielokrotnej reprezentantki naszego kraju na mistrzostwach świata i Europy oraz mistrzyni świata w Ariel Hoop Duo – Anny Czarnieckiej. Ujęcia i montaż całego obrazka to zasługa Komara, za scenariusz odpowiada Joanna Cieślewicz. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *