Mati Szert

Bombowy debiut reprezentanta MaxFloRec. Mati Szert przedstawia „Little Boy’a”

Nakładem MaxFloRec ukazał się właśnie krążek najmłodszego w historii reprezentanta labelu. Tytuł wydawnictwa Matiego Szerta nawiązuje do kryptonimu bomby jądrowej zrzuconej na Hiroszimę w sierpniu 1945 r. „Little Boy” dostępny jest już w MaxFloSklepie.

Mati Szert jako 3., po Dejlu i Czasinie, w tym roku dołączył do grona zawodników MaxFloRec. Młody artysta dotychczas miał na koncie wydaną w 2020 r. EP-kę „TICKET 13”, która w ramach bonusu dodawana była do pre-orderowych zamówień. Przed premierą pełnoprawnego debiutu przedstawiciela tyskiego rapowego podwórka na kanale wydawnictwa ukazało aż 8 z 13 utworów zapowiadających album: „Voila”, „Ale dziś piękna pogoda”, „Błędnik”, „Little Boy”, „Tylko krzyk”, „Nie ma ich”, „H&M”, „Szrot”. Obok nich na trackliście znalazł się także 1 bonus track.

Szert mimo młodego wieku może pochwalić się nienaganną techniką i przemyślanymi tekstami. Potrafi rzucić zarówno atrakcyjnym punchlinem, jak i refleksją ubraną w zgrabne i ciekawe metafory. W jego twórczości nie brakuje braggowych elementów, w których z lekkością prezentuje swoje rapowe umiejętności. Odnajduje się w nowoczesnych produkcjach, jak i na oldschoolowych podkładach. Na premierowym krążku znalazły się produkcje takich beatmakerów, jak: falKon, Keri Orter, CatchUp, KPSN, TRK, hasia, Leehy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *